הודעה לבעלי האתר

תקופת הניסיון הסתיימה, יש ליצור מנוי דרך ממשק ניהול האתר.
האתר נכנס לרשימת המחיקה ויימחק בקרוב
לחץ כאן אם אינך זוכר את כתובת ממשק ניהול האתר שלך.
שביל ישראל עם כלב

רשימת ציוד לשביל ישראל עם כלב

 הכלב במהלך הטיול בשביל ישראל בדיוק כמונו בני האדם זקוק לציוד משלו. וכמו שאנו משקיעים וקונים ציוד מקצועי לטרקים וטיולים ארוכים, בכדי שנוכל ללכת בנוחות ולשמור על בריאותינו במהלך הטיול, כך גם חייבים לעשות עבור הכלב שלנו. הכלב זקוק לדברים שונים ומשונים בטיול ארוך בשביל ישראל.
קחו זאת בחשבון, זוהי הוצאה הכרחית על-מנת לסיים את שביל ישראל לכל אורכו עם כלב בריא ושלם..

* הערה: רשימת הציוד רלוונטית עבור כלבים גדולים (מעל 10 ק"ג). במקרה של כלבים קטנים (מתחת ל-10 ק"ג) ניתן לוותר על פריטים מסויימים מתוך הרשימה. להתייעצות פנו אלי דרך "צור קשר".


- רצועת טיולים חזקה עשויה מחבל סנפלינג (ניתן לקנות בכל חנויות חיות המחמד).

- כבל באורך 4 מטר מצופה פלסטיק עם "שאקל" בכל קצה, בכדי לקשור את הכלב בסוף יום ההליכה או בהפסקות ממושכות (ניתן לקנות בכל חנות לחיות מחמד).

- מחסום פה לכלב,חובה במקרה ורוצים לתפוס אוטובוס בדרך עם הכלב.(ניתן לקנות בכל חניות חיות המחמד).

- 2 שקיות אטומות למים שניתן להכיל בתוכן את מזון הכלב (ניתן לקנות בחנות ציוד לטיולים).

- מזון מיוחד לכלבים עובדים בפעילות גבוהה. כל חברות המזון האיכותיות לכלבים מוכרות סוג אוכל כזה. אני אישית משתמש ב SPORTMIX - HIGH ENERGY או ב TOP RUNNER. (ניתן למצוא בכל חנויות חיות המחמד). לא מומלץ לחסוך במזון איכותי לאורך הטיול, הכלב חייב להחזיר את האנרגייה שהוא מפרק כל יום, פלוס האנרגייה ליום המחר.

-2 שקיות שתיה 3 ליטר - אם אתם רוצים שהכלב שלכם יסחוב לעצמו ולכם מים. (ניתן להשיג בחנויות לציוד טיולים ובחנויות אופניים).
- את כל סוגי הציוד המיוחד לכלבים ניתן לרכוש דרך אתר "גרביטי ישראל" שהם היבואן של RUFFWEAR בישראל.
קישור :

http://www.gravityisrael.com

- תיק גב לכלב כדי שיוכל לסחוב לעצמו את הציוד (ניתן לקנות בחו"ל וגם באתר "גרביטי ישראל" בארץ)

תיק מקצועי ניתן להשיג באינטרנט דרך אתר בארה"ב RUFFWEAR קישור:
http://www.ruffwear.com/Approach-Pack?sc=2&category=7853
לפני שמזמינים צריך ללחוץ על באנר SIZING ולהזמין תיק שמתאים למידות של הכלב שלכם, חבל לקנות משהו שלא מתאים...

- כלי תפירה חוט ומחט. בכדי לתקן את התיק של הכלב אם נקרע (מומלץ בחום, אולי תזדקקו לזה).

- מנשא להורדת הכלב או הלעתו במקומות לא עבירים לכלבים, למי שמתכנן לא לעקוף או לדלג על אף קטע בשביל.. קישור מאתר בארה"ב RUFFWEAR:
http://www.ruffwear.com/DoubleBack-Harness
לפני שמזמינים צריך ללחוץ על באנר SIZING ולהזמין מנשא שמתאים למידות של הכלב שלכם, חבל לקנות משהו שלא מתאים...
כמו כן חבל סנפלינג חזק לצורך הרמה או הורדת הכלב.

- הכנת שקיות מזון מבעוד מועד למשך כל תקופת הטיול. אני הייתי לוקח איתי 7 שקיות מזון לכלב לשבוע (שקית לכל יום). כל שבוע הייתי נפגש עם מישהו שיביא לי אוכל לשבוע נוסף.

- נעלי הליכה מיוחדות לכלב. אחרי הליכה ממושכת בשביל ישראל ללא נעלי הליכה, כרית כף הרגל של הכלב תשחק ותזדקק למנוחה משחיקת הקרקע. בכדי לסיים את השביל לכל אורכו ללא עצירות ובעיות הליכה קנו נעליים עבור הכלב - חובה (ניתן להשיג בחנויות מקצועיות לכלבים עובדים בארץ ובחו"ל).
קישור לאתר בארה"ב שמוכר נעלי הליכה לכלבים RUFFWEAR:
http://www.ruffwear.com/Barkn-Boots-Grip-Trex?sc=2&category=7853
לפני שמזמינים צריך ללחוץ על באנר SIZING ולהזמין נעליים שמתאימות למידות של הכלב שלכם, כדאי למדוד רגליים קדמיות ואחוריות כי ישנם הבדלים בין גודל כף הרגל הקידמית והאחורית. חבל לקנות משהו שלא מתאים...

* הערה: אני עשיתי את שביל לתקופה של חודש בקטע הצפוני, אז לא קניתי נעליי הליכה מיוחדות לכלב כי חשבתי שחודש יהיה תקופת זמן שהכלב יוכל לסבול את ההליכה בשטח. למזלי פגעתי בול כי בדיוק שחזרנו הביתה התחילו לכלב בעיות בכריות כף הרגל, אחרי 3 ימים של מנוחה מוחלטת זה עבר לו. בכל מקרה אם אתם מתכננים משהו ארוך משבוע  אל תהססו ותקנו נעלי הליכה לכלב.


- כלי פלסטיק בו יהיה ניתן לתת לכלב אוכל ומים.

- חומר נגד פרעושים וקרציות, קולר (לא חובה) אפשר גם לנקות את הכלב ידנית כל יום מחדש. במהלך הטיול הכלב יתפוס המון קרציות תיהיו מוכנים לזה.

- שמיכה קטנה שעליה הכלב יוכל לישון בלילה. (לא חובה אפשר גם להשתמש בבגדים מלוכלכים שלכם הכלב יאהב את זה אפילו יותר).

- חליפת קירור לכלב (אופציונלי)- מעולה להליכה במדבר או בתנאי חום קיצוניים מרטיבים את החליפה והיא עוזרת לכלב להתקרר, ולשרוף מרחק גדול יותר. (חוסכת עצירות קירור תקופות בדרך).
קישור מאתר RUFFWEAR מארה"ב:
http://www.ruffwear.com/Swamp-Cooler-Dog-Cooling-Vest-Sun-Protection-Prevents-Canine-Heat-Exhaustion-from-Ruff-Wear?sc=2&category=8021
לפני שמזמינים צריך ללחוץ על באנר SIZING ולהזמין חליפה שמתאימה למידות של הכלב שלכם, חבל לקנות משהו שלא מתאים...

* הערה: יתכן ולא תוכלו להזמין ישירות דרך אתר RUFFWEAR את הציוד, איני יודע אם הם עושים משלוחים לארץ, בכל מקרה יש להם יבואן בישראל ששמו "גרביטי ישראל" וניתן להזמין את הציוד דרכם.
קישור:

http://www.gravityisrael.com